• UO:Nimloth Forum [ARŞİV] forumuna hoşgeldiniz.

Haberler:

SMF - Just Installed!

Ana Menü

hazine sistemi...

Başlatan ceza326, Ekm 01, 2009, 11:11 ÖÖ

« önceki - sonraki »

ceza326

sevgili ultima online oyuncuları saygı değer game master arkadaşlarım.... diyerek söze başlamak istiyorum..  ben 4 gündür hazine açıyorum 2-3 kişi birlikte ama hiiç katana düşüremedim açtığım hazine rahat 50 yi geçti.. bunun bir ayarlanmasını istiyorum

birde hani ancinent wyrem  innox yiyordu bu kapatıldı ya tmm madem kapattınız saygım var ama bari lütfen diyorum bakın hpsini düşürün ya çooook uraşıyoruz hemde muhteşem çok.. en azından serverda herkesin eline doğru düzgün  item geçene kadar herkes +3 le yada normal silahla actiona çıkıyor bir kaç kişi dışında madem serverda aciton un artmasını istiyoruz ki hepimizin isteği bu biras yardımcı olun sizlerde bizlerde lütfen saygılarımla...

azzam

KesinLikLe.. Bende acıyorum ama ne katana dştü nede war axe... Evet özellikle Wrym cook ugrastırıyor 4 kişi kasıyoruz bizde ve 3 ü mage corpor luyor 2 si bowcu ama nedenseeee hp cook yawass dusuyorr... Bununda altını cızıyorum birazz dikkat edilmesi gerekiyorrr ;)

drumbanger

deli gibi magical dolasiyor ortalikta, dediginiz seylere bakin. bir bilene sorun, nasil kesiliyor diye.
Rule of the internet: do not argue with trolls; it means that they win.

Janissary

Merhabalar...

Poison yemiyor demişsiniz. Poison yer ise, Hp'si düşer ise. Bizim bu radikal karar ile silinen binlerce sos'umuz ve binlerce hazine haritamız ne olacak ? , sistem çok kolay diye yeni sisteme geçildi ve hazine lootları zenginleştirildi. Bu sunucu açılırken yetenek geliştirmek kolay, item kasmak zor olacak konsepti ile açıldı. Hp düşürülüp Poison yemesi yapılırsa eğer hazine loot'unun, bizim giden harita ve soslarımızın ne değeri kalır söyler misin ?
My only competitor; İmmortal Warriors

azzam

Arkadaşım 1  veya 5 tane hazine acmadık.. Yetkililer gerekeni yapmasını istiyoruz.. Fazla birşey oLsun isteyen asLa yok ..

drumbanger

Alıntı yapılan: azzam - Ekm 01, 2009, 11:37 ÖÖ
Arkadaşım 1  veya 5 tane hazine acmadık.. Yetkililer gerekeni yapmasını istiyoruz.. Fazla birşey oLsun isteyen asLa yok ..

merak etme benim item cikardigini bildigim arkadaslarim da 1000 veya 5000 hazine acmadilar. dedigim gibi zor bir sey degil, bir bilene sorun gercekten.
Rule of the internet: do not argue with trolls; it means that they win.

Janissary

Yetkili arkadaşlar gerekeni zaten yapmışlar. Kesemiyorsanız bilenden yardım alın. Şahset arkadaşımla 5 dakikadan az bir sürede kesiyoruz.

Taktik ve stratejiler yanlış, Sadece bu....

azzam

Alıntı yapılan: Janissary - Ekm 01, 2009, 11:37 ÖÖ
Merhabalar...

Poison yemiyor demişsiniz. Poison yer ise, Hp'si düşer ise. Bizim bu radikal karar ile silinen binlerce sos'umuz ve binlerce hazine haritamız ne olacak ? , sistem çok kolay diye yeni sisteme geçildi ve hazine lootları zenginleştirildi. Bu sunucu açılırken yetenek geliştirmek kolay, item kasmak zor olacak konsepti ile açıldı. Hp düşürülüp Poison yemesi yapılırsa eğer hazine loot'unun, bizim giden harita ve soslarımızın ne değeri kalır söyler misin ?

Arkadaşım poi yemesin eyw ama bak kaç kişiden bahsediyoruz ve üstelik çıkan item bow ve hammer gibi gereksiz itemse eğer tartışılır.. Siz dediklerimizi biraz daha derindenn okurr incelerseniz ne dediğimiz hakkındaa birşeylerrr tahmin edebilirsiniz..

Janissary

Yanlış hatırlamıyorsam 15 adet hazine haritası açtım.

Loot
475.000 Altın
+15 Bow
+12 Cutlass
+12 Scim
+12 Halberd
+9 Mace
3 Adet Ostard Egg
9 Adet Cloth

Marques Existence

güzel çıkmış sansına.
Lord Marques Existence !..

Dvynn

10 tane belki açmışımdır harita,

+15 bardiche
+12, +15 pitchfork
+9 ıvır zıvır (maul, longsword vs.)
3 cloth, 5 kristal
3 ostard egg
310k para.

Daha ne olsun?

Bu arada @azzam arkadaşım, 4 kişi kesiyoruz 3 mage 2 archer yazmışsın. 5 kişi yapıyor, gözümden kaçmadı sanma. :)

Ghash

Yeni sistemde 2. açtığımız hazinede +12 katana çıktı. Onun dışındada bir sürü iyi artılı ve eşyada çıktı. İtem çıkmasında bence hiç bir sorun yok.