• UO:Nimloth Forum [ARŞİV] forumuna hoşgeldiniz.

Haberler:

SMF - Just Installed!

Ana Menü

Önemli Karar

Başlatan Marlock, Tem 19, 2009, 12:45 ÖÖ

« önceki - sonraki »

Marlock

Selamlar Nimloth oyuncuları ve yetkilileri şimdi baş olarak buraya yazmam gerekli çünkü oynamak istediğim sunucu burasıydı baş olarak kötü haberi vereyim Ultima Online'i temelli bir daha hiç dönmemek üzere bırakıyorum bilgisayarımda ne setup ne birşey bırakıcam kökten sileceğim.

Bu kararı vermekde çok geç kaldım ama sonunda verdim daha öncede 1-2 kez bırakmayı düşündüm fakat yapmadım ama artık köklü olarak bitirmenin zamanı gelmiş bundan sonra hayatımda daha önemli şeylere geleceğim hakkındaki düşüncelere özellikle okulum ve sosyal hayatım üstüne çalışacağım ve hayatımı bir bilgisayarın başına bağlı olarak yaşamıyacağım ve kendi yolumu çizeceğim sorumluluk alma yaşım çoktan geçti bunu telafi etmek zorundayım bu hayatta bilgisayara  veya ultima online'a yer yok malesef herkez esen kalsın herkeze selamlar sunucu açılıncada bol şanslar dilerim hepiniz kendinize iyi bakın.

Görüşmek Üzere
Mert Modoğlu
Marlock

Eftelya

''hayatımı bir bilgisayarın başına bağlı olarak yaşamıyacağım''   Bunu engellıyemıyorsan bırak bencede.
Bir dinin tabiî olması için akla, fenne, ilme ve mantığa uygun olması lazımdır. K.Atatürk

Michaell

Hayatında başarılar  ;)
For best...

Kaymond

en iyisini yapmışsın.
Potansk!

rowena

makina basinda gunlerini olduruosan bncede birakman doru olmş :D birak gitsin ztn pek matah bşi deil oynuozda ne oluo aile tabiriyle bi atin ustunde koşuoruz peh. :)
Scaffold her yerde cigerim ayipsin fck off alti ustu

Prototyp

haklısında bunu bizle paylaşmana gerek yoktu ilgilendirmez kmseyi herkez oyunu bırakıyo bırakmıyo ama forumda yazmıyorlar ama gelecek gelecek herkez nasibini alacak diim pehhh ben ata tsözü uyduramıyorum :S :D

Algos

Sizin de 3 aylık bir başlığı hortlatmanıza gerek yoktu.

Arşiv'e alıyorum.
Say hello to the rug's topography...